ana sayfa > Dökümanlar > aya gerçekten gidildi mi?

aya gerçekten gidildi mi?

Cuma, 11 Kas 2011 yorum ekle yorumlara git

Esasinda 1999 senesinden beri, Amerikalilarin Ay’a gitmedigini gösteren pek çok kanit internet sitelerinde yayinlaniyordu. Ilerleyen zaman da o kadar bu konuyla ilgilenen ve arastirma yapan çiktiki, internette pek çok insan siteler açarak bunu halka duyurmaya çalistilar. Öyleki bu siteleri Amerikanin kendi halkindan insanlar açti.

Benim internetten yapmis oldugum arastirmalarimda sunu gördümki Kimse Ne Ay’a gitti nede nede döndü. Gizli bir sütüdyoda çekilen Ay’a inme sahnesi artik bütün delilleriyle Hem Video olarak, hemde yazili kanitlarla verilmektedir.
Arastirma yapmak için önce özgür ansiklopedi Wikipedia’dan baslayabilirsiniz.

Daha sonra google videolarindan bu konuyla ilgili Videolari izleyerek gerçeklerin aslinda nasil oldugunu görebilirsiniz. Mesela bunlardan biri FOX TV’de yayinlanan bu program konuyla ilgili bakis açinizi oldukça degistirebilir.Ayin karanlik yüzü belgeselini blog sayfamdan izlemenizi tavsiye ederim. Bu konuyla ilgili düsüncelerini paylasmak isteyenler, bunu bu forumda yapabilirler. Arastirma yaptiktan sonra oy kullanabilirsiniz. Bazilariniz söyle düsünebilirler, Amerika Ay’a gitmediyse ne olmus bize ne!!!.

Amerika kendi propagandasini ve imajini Ay’a insan götümekle oldukça degistirmis ve kendisini bu konuda yetkili konuma sokmustur. Konuyla ilgili derin arastirma yapildiginda halen uzaya çikilmadigi, Mars’a yada diger gezegenlere gönderilen uydularin aslinda bir düzmece oldugu daha rahat anlasilacaktir. Ay’a insan gönderme sahnesinde Stanley Kubrick’inde rol aldigini ve Kubrick’in 2001: Uzay macerasi filmini ayni sene hazirladigini düsünürsek, O filimde geçen Meshur Siyah tasin Ne oldugu daha net anlasilacaktir. O siyah Tas’i bence Kubrick sizi nasilda kandirdim, bu dünyadan ayrildim gitti sene 2007 ve halen insanlar o tasin ne oldugunu bir türlü çikaramadilar

Categories: Dökümanlar Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız
mum