ana sayfa > Dökümanlar, İnternet-Teknoloji Haberleri > elRTE: Gelişmiş Çevrimiçi Metin Editörü

elRTE: Gelişmiş Çevrimiçi Metin Editörü

Cumartesi, 29 Eki 2011 yorum ekle yorumlara git

elRTE, web sitenizde kullanabileceğiniz açık kaynak kodlu WYSIWYG editördür. Javascript ve jQuery kütüphanesi kullanılarak hazırlanan bu muhteşem HTML editör ile web içeriğinizi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.Studio 42 tarafından geliştirilen elRTE’yi ticari olan veya olmayan bloglar, forumlar ve benzer birçok serviste ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Zengin içeriği ile metin düzenlemenize her yönü ile olanak veren bu editörü kolaylıkla web sitenize entegre edebilir ve sonrasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz yazılarınızın biçimlendirilmiş şekildeki html kodlarını görebilirsiniz. Hafif, hızlı ve kolay kolay kullanıma sahip elRTE üzerindeki düzenlemeler css olarak da kaydedilebilir.

Demo modu, Word’den kopyanan yazıları temizleme, ifade ekleme, gelişmiş tablo ve resim ekleme eklentileri ve tam ekran modu ile muhteşem bir derleme aracı olan elRTE ile masaüstü programlardaki tüm özellikleri bulabilir, Gelişmiş bir şekilde metinlerinizi düzenleyebilirsiniz.

16 farklı dil desteğine sahip Firefox 3.5+, Internet Explorer 7, Safari 4, Opera 10 ve Chrome üzerinden rahatlıkla çalışabilen elRTE; BSD, MIT ve GPL lisanslarına sahip. elRTE’i sourceforce üzerinden buradan indirebilir veya demosunu buradan inceleyebilirsiniz.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız
mum