ana sayfa > Dökümanlar, Sağlık Bilgileri > Hızlı kilo vermenin yolları

Hızlı kilo vermenin yolları

Pazar, 30 Oca 2011 yorum ekle yorumlara git

Diyet Uzmanları Hızlı kilo vermenin birçok yolunun olduğunu belirtmektedirler. Ayrıca sağlıklı kilo verme rejimlerinden birini seçerek kolayca zayıflayabileceğinizi belirtiyorlar.

işte hızlı kilo vermenize yardımcı olacak kısa ve basit adımlar:

1. Tutumunuzu kontrol edin. Pozitif bir görünüm, vermek istediğiniz kiloların miktarını etkiler. Kilo verme süreci boyunca, zayıflama konusuna olumlu yaklaşın.

2. Eğer henüz egzersiz yapacağınız bir yer seçmediyseniz, çevrenizdeki spor salonlarına bakın. Birçok spor salonu ücretsiz deneme üyelikleri sunuyor. Böylece, hangi spor salonunun sizin için iyi olduğunu anlayabilirsiniz.

3. Haftada 3 kez ağırlık çalışmanın yanında, haftada en az iki kez 45 dakika yoğun kardiyo rejimine başlayın. Bu kilo vermeniz için egzersiz kadar önemli bir adımdır.

4. Farklı beslenme seçenekleri araştırın. Dergilerde ve online internet sitelerinde çok çeşitli diyet seçenekleri bulunuyor. Ancak, bir diyeti seçmeden önce doktorunuza da danışın.

5. İhtiyaçlarınız ve nitelikleriniz yönünde odaklanan bir diyet seçin. Sürekli bu diyetle yaşayacağınız için nefret edeceğiniz bir seçenek olmamalı, zevkle uygulayacağınız bir diyet seçin. Bazı programlar oldukça pahalı olabiliyor ve özel yiyecekler almanızı gerektirebiliyor. Bu nedenle, ucuz ve basit bir diyet seçin.

6. Diyetle egzersiz programını bir arada uygulayın. Kilo vermek zaman alabilir, bu nedenle sabırlı olmak ve vazgeçmemek gerekiyor.

Categories: Dökümanlar, Sağlık Bilgileri Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız
mum