ana sayfa > Dökümanlar > Teröre Karşı Kalem kampanyası

Teröre Karşı Kalem kampanyası

Pazar, 13 Kas 2011 yorum ekle yorumlara git

Blog Yazarları Topluluğu Teröre Karşı Kalem isimli bir kampanya başlatmış. Mert Ulaş‘tan dinliyoruz:

  Artık iyice yükselen terör eylemleri kapsamında Türk Blog Yazarlarının tepkisini dile getirmek adına “Teröre karşı kalem” kampanyası aklıma geldi. Amaç tıpkı Blog Action Day’de olduğu gibi belirlenen bir gün de katılan tüm türk blog yazarları terör hakkında yazmasını sağlamak böylelikle tepkimizi dile getirip gündem oluşturmak olacaktır. (tamamını okuyun)

Bu kampanyaya bloglarınızdan çeşitli şekillerde destek verebileceğiniz gibi, bizzat organizasyonunda da görev alabilirsiniz. Kampanya organizasyonunda yapılan iş bölümü çerçevesinde:

  1) Organizasyon takımında bulunmak isteyenler; organizasyonu, halka ilişkileri ve diğer takımlar arasında ki koordinasyonu sağlamak. Katılmak için tıklayın.
  2) Tasarım takımında bulunmak isteyenler; görsel destek grafiklerini tasarlayacak, kurulacak sitenin dizaynını tasarlayacak. 2-3 kişilk bir grup. Katılmak için tıklayın.
  3) Kodcu ve WordPress takımında bulunmak isteyenler; alınacak olan domainde katılımcılar için form kodlaması. WordPress kodlaması konusunda deneyimli. Katılmak için tıklayın.
  4) Çevirmenler takımında bulunmak isteyenler; yazıları bildikleri yabancı dillere çevirebilecek gönüllü çevirmenler. Katılmak için tıklayın.
  5) Haber takımında bulunmak isteyenler; organizasyon haberini ellerinden geldiğince yayacak. Gerek forumlarda, gerek bloglarda yorum olarak, yayabildiği her platformda bu organizasyon haberini yayacaklar. Sosyal çevresi geniş arkadaşların katılması gereken bir grup. Katılmak için tıklayın.

kaynak

Categories: Dökümanlar Tags:
 1. şimdilik yorum yok.
 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız
mum